Site Güvenlik Apartman, Site ve Özel Konut Güvenliği
NUR BEY, site yönetim kurullarının ve özel konut sahiplerinin güvenlik ve koruma ile ilgili talepleri doğrultusunda sakinlerin mutlu, huzurlu, güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için bariyerli giriş kapısı, 24 saat izleme ve koruma gibi gerekli güvenlik hizmetlerini yapmakta, çevre güvenliğini sağlamaktadır.
Plaza Güvenlik Plaza ve Akıllı Bina Güvenliği
NUR BEY, büyük maliyetlerle gerçekleştirilen ve yüksek bütçeler ile işletilen modern plaza ve akıllı binaların güvenliğinin sağlanmasının, bunlara sahip olan kuruluşlar için, hayati bir önem taşıdığının bilincindedir. Tesis ve Bina yönetimlerinin talepleri doğrultusunda, güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak için hazırlanan koruma planları, acil eylem planları ve prosedürler ışığında elektronik ve fiziki güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlayarak imajını korur, prestijini artırır.
AVM Güvenlik Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, Perakende Zincir Mağazalar Güvenliği
Alışveriş merkezi güvenliği yönetimi bir şehrin yönetilmesi gibi önemli ve önceliklidir. Alışveriş merkezlerinde huzurlu ve güvenli bir alışveriş sağlamak amacıyla güvenlik plan ve prosedürlerine uygun olarak elektronik gözetleme sistemleri, X-Ray cihazları, el dedektörleri ve sivil gözetmen elemanlarımızla hizmet verilmektedir. Çok katlı süpermarketler, restoran ve mağaza zincirlerinde giriş-çıkış kontrol hizmetleri verilmekte, hırsızlık ve kayıp olaylarının en aza indirilmesi için optimal çözümler sunulmakta ve çeşitli güvenlik tedbirleri alınmaktadır.
Fabrika Güvenlik Fabrika ve Sanayi Kuruluşları Güvenliği
NUR BEY, güvenliğini sağladığı tesislere içerden ve dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı tedbirler alır ve uygular.
Tesisler 24 saat kamera ve elektronik aygıtlar ile gözetlenir, giriş ve çıkış noktaları elektronik sistemlerle sürekli olarak denetlenir, giriş yapan müşteri, ziyaretçi ve çalışan personelin güvenlik kontrolünden geçirildikten sonra giriş yapmalarına izin verilir. Sabotaj ve hırsızlık girişimlerine karşı çevre güvenliği sağlanır ve yönetimlerin güvenlik ile ilgili talepleri karşılanır.
Hastane Güvenlik Hastane ve Sağlık Kuruluşları Güvenliği
Sağlık kuruluşlarında var olabilecek güvenlik açıkları büyük sorunlara yol açmaktadır.
Kontrolsüz yapılan girişler, personellerle yaşanabilecek sıkıntılar, özellikle acil biriminde hasta veya hasta yakınlarından dolayı oluşabilecek problemler gibi iç ve dış tehditlere karşı etkin bir güvenlik sistemi oluşturularak sektörün ihtiyaçlarına uygun profesyonel ekipler ile sevk ve idare edilmektedir.
Geçici Güvenlik Geçici Güvenlik Hizmetleri
NUR BEY, Özel Toplantı, Düğün, Lansman, Fuar, Seminer, Konser vb. genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekip ve donanımları oluşturup geçici güvenlik hizmetlerini vermektedir. Organizasyonların güvenliğinin sağlanmasında kapı kontrolu, cevre emniyeti, gözetim ve denetimiyle istenilen her yerde tam bir güvenlik çemberi oluşturan uzman kadro ile hizmet vermektedir.
 
Danışmanlık
NUR BEY Özel Güvenlik Hizmetleri ihtiyaç ve beklentilerinize uygun güvenlik tasarımları hazırlamakta ve hizmetinize sunmaktadır.
NUR BEY, Risk ve kayıpların asgariye indirilmesi için mevcut risklere odaklanarak, elektronik ve fiziki altyapı yatırımı konusunda önemli derecede maliyetin azaltılmasında rehberlik yapmaktadır.
...devamı  
Fiziki Güvenlik
  • Apartman, Site ve Özel Konut Güvenliği
  • Plaza ve Akıllı Bina Güvenliği
  • Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, Perakende Zincir Mağazalar Güvenliği
  • Fabrika ve Sanayi Kuruluşları Güvenliği
  • Hastane ve Sağlık Kuruluşları Güvenliği
  • Geçici Güvenlik Hizmetleri
...devamı  
Elektronik Güvenlik
Elektronik güvenlik sistemleri kapsamında; Site, fabrika, okul, alışveriş merkezleri, ev ve işyeri gibi talep edilen her mekanın ücretsiz keşfi yapılarak, proje ve fiyatlandırılması, sistemin kararlaştırılan zamanlarda monte edilmesi, programlanması ve devreye alınması, sistem hakkında genel bilgilendirme, eğitim ve servis hizmetleri verilmektedir.
...devamı      

NURBEY ÖZEL GÜVENLİK

Şirinevler Mah. Mithatpaşa Cd.
6.Sok. No:2/2 Bahçelievler
İSTANBUL
Tel:(0212) 552 00 29 (pbx)

UZMAN EĞİTİM KADROSU İLE

  • EN KALİTELİ EĞİTİM
  • EN YÜKSEK BAŞARI
  • EN KOLAY ULAŞIM
  • EN UYGUN FİYATA
SİLAHLI YA DA SİLAHSIZ
SERTİFİKA
SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

"SİZİN GÜVENLİĞİNİZ BİZİM ÖNCELİĞİMİZ"

"BİZ KALİTELİ HİZMETİ GEREKSİNİMLERİNİZE
GÖRE TASARLARIZ"

Nurbey Güvenlik 2011 | Tüm Hakları Saklıdır