Özel güvenik eğitimi Özel Güvenlik Eğitimi

Türkiye'nin en büyük iş sektörü haline gelen Özel Güvenlik Sektöründe yer almak ister misiniz?

Özel Güvenlik Eğitim Kurumumuz 5188 sayılı kanuna göre faaliyet izin belgesi almış, gerekli teknik donanım ve ekipmanıyla eğitim vermektedir. 5188 Sayılı yasa ve uygulama yönetmeliğinde şekil ve kuralları belirlenmiş olan ÖZEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ'ni almak isteyen kişilere ve Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarında görevli YENİLEME EĞİTİMİ alacak özel güvenlik personeline konularında uzman, seçkin eğitmen kadromuzla yüksek standartlarda eğitim vermekteyiz. Özel Güvenlik sektöründe temel faktörün insan olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Hizmet verilen işletmelerin taleplerine cevap verebilecek, yüksek karakterli, kendisine, çevresine, topluma ve kamu düzeninin korunmasına katkı sağlayacak personeli yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.
Kendi alanımızda yaptığımız işin en iyisiyiz!
Güvenlik elemanı arayan firmalar önce bizi arayıp bizden eleman isterler. Çünkü iyi, kaliteli eğitimin önemini ve NUR BEY farkını bilirler.

KENDİNİZE YATIRIM YAPIN DEĞERİNİZİ ARTIRIN

 
Silahlı / Silahsız Eğitim
Silahlı Eğitim
 • "SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLUR" ibareli Sağlık Kurulu Raporu Veren Devlet Hastanelerinden Alınacak Rapor (1 Adet Fotoğraf ve Nüfus Cüzdan Fotokopisi ile müracaat)
 • Bahçelievler, Beylikdüzü, Bağcılar, Bayrampaşa, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastaneleri
Silahsız Eğitim
 • "SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLUR" ibareli Sağlık Kurulu Raporu Veren Devlet Hastanelerinden Alınacak Rapor (1 Adet Fotoğraf ve Nüfus Cüzdan Fotokopisi ile müracaat)
 • Bahçelievler, Beylikdüzü, Bağcılar, Bayrampaşa, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastaneleri
 • YENİLEME EĞİTİMİ İÇİN ÖZEL GÜVENLİK KİMLİĞİ FOTOKOPİSİ
Kayıt için gerekli belgeler

 • Vesikalık Fotoğraf (2 Adet)
 • Diploma Fotokopisi veya Öğrenci Belgesi (1 Adet)
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (1 Adet)
 • İkametgah Belgesi (1 Adet)
 • Sağlık Kurulu Raporu (Silahlı/Silahsız temel eğitim için devlet hastanesinden alınabilir.)
Temel Eğitim Programı

Eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için on iki farklı dersimize konularında üst düzey uzman olan öğretmenlerimizin girdiğini, Emniyet Genel Müdürlüğü Yayın Yönetmeliğine göre tavsiye edilmiş yayınlardan derlenen ders notlarının ücretsiz olduğunu ayrıca silahlı eğitim gören arkadaşlarımızın kurs dönemi boyunca 25 adet mermi atarak eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz.
...devamı      

NURBEY ÖZEL GÜVENLİK

Şirinevler Mah. Mithatpaşa Cd.
6.Sok. No:2/2 Bahçelievler
İSTANBUL
Tel:(0212) 552 00 29 (pbx)

UZMAN EĞİTİM KADROSU İLE

 • EN KALİTELİ EĞİTİM
 • EN YÜKSEK BAŞARI
 • EN KOLAY ULAŞIM
 • EN UYGUN FİYATA
SİLAHLI YA DA SİLAHSIZ
SERTİFİKA
SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

"SİZİN GÜVENLİĞİNİZ BİZİM ÖNCELİĞİMİZ"

"BİZ KALİTELİ HİZMETİ GEREKSİNİMLERİNİZE
GÖRE TASARLARIZ"

Sınıflarımız
Sınıflarımız 40'ar kişilik olup, tamamı klimalıdır. Barkovizyon, bilgisayar, manken, görsel eğitim kiti gibi yardımcı ders araçları ile anlatım, göstererek yaptırma, örnek olay incelemesi, problem çözme-tartışma vb. interaktif öğretim tekniklerinden faydalanıyoruz.
Öğrencilerimize Silah bilgisi ve atış dersinde uygulamalı eğitim verebilmek için anlaşmalı atış poligonumuz mevcuttur.
Eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için 12 farklı dersimize konularında üst düzey uzman olan öğretmenlerimizin girdiğini, Emniyet Genel Müdürlüğü Yayın Yönetmeliğine göre tavsiye edilmiş yayınlardan derlenen ders notlarının ücretsiz olduğunu ayrıca silahlı eğitim gören arkadaşlarımızın kurs dönemi boyunca 25 adet mermi atarak eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz. ...devamı

GEREKLİ FORMLARIN LİSTESİ

Belgeler MS Excel (xls) ve MS Word (doc) dosyası olarak kayıt edilmiştir.Evraklar hazırlandığında Özel Güvenlik Şube Md.'nden www.iem.gov.tr adresinden randevu alınacak, evraklar randevu saatine göre Emniyet'ew- teslim edilecektir.

ÖZEL GÜVENLİK MEVZUATI

İlgili kanunların linklerine tıklayarak orijinal metinleri okuyabilirsiniz.


ÖNEMLİ LİNKLER VE DUYURULAR

Bilgiler için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.Nurbey Güvenlik 2011 | Tüm Hakları Saklıdır